Fertichem - Radzanów 53B 26-807

e-mail: biuro@fertichem.pl, tel: 533-777-246

ZMAKSYMALIZUJ WZROST SWOICH UPRAW

NISKI WPŁYW NA ŚRODOWISKO

W TROSCE O ZDROWIE I NATURE

OCHRONA I ROZWÓJ ROŚLIN

SZANUJĄC PRZYRODĘ I ZDROWIE CZŁOWIEKA

POZNAJ NASZE PRODUKTY

Sprawdź nas na facebooku

Fertichem

Wspólny cel, wspólna pasja          -

 

Mikro i mezo składniki wspierają rozwój roślin oraz dostarczają substancji, których może im brakować. Sklep z nawozami Fertichem proponuje najwyższej jakości produkty od włoskiego producenta. Dzięki nim będziesz w stanie produkować zdrową żywność bez pozostałości. Mikro i mezo składniki do roślin z naszego sklepu to gwarancja większych plonów.

Mikro i mezo składniki — jakie produkty oferujemy?

W ofercie sklepu znajdziesz szeroki wybór nawozów o różnym zastosowaniu. A są to:

  • Calcium C — to płynny nawóz wapniowy, który zapobiega i leczy fizjopatie. Jeżeli na Twoich roślinach pojawia się sucha zgnilizna, wysychają liście lub pękają owoce, to zastosuj ten nawóz. Wszystkie wymienione objawy są spowodowane niedoborem wapnia. Dzięki płynnemu nawozowi na bazie wapnia uzupełnisz braki i pozbędziesz się problemów z roślinami;

  • Magnecal — nawóz na bazie wapnia i magnezu. W swoim składzie ma również lignosulfonian amonu, który doskonale przenika przez naskórek liścia i przenosi pierwiastki do tkanek rośliny. Dzięki temu wapń i magnez są łatwo dostępne dla roślin;

  • Borium — z wysoką zawartością boru służy do eliminowania niedoborów tego pierwiastka. W składzie ma również etanoloaminę, dzięki czemu łatwo się wchłania. Jest więc szybko dostępny dla roślin, przez co działa bardzo szybko. Bor wspomaga płodność kwiatów i translokację cukrów;

  • Drip Mix — to mieszanka mikroelementów schelatowanych z EDTA, która wspomaga nawożenie roślin różnymi mikroskładnikami. Zapobiega i leczy zmiany fizjologiczne i brak równowagi żywieniowej, które objawiają się żółknięciem i wysuszaniem liści czy zmianą w kwitnieniu i owocowaniu.

Sprawdź również:

Jeżeli masz pytania, to skontaktuj się z nami. Podpowiemy, który preparat będzie najlepszy dla Twoich roślin.

 

Drip Mix to solidna kombinacja mikroelementów schelatowanych z EDTA, zaprojektowana w celu zapobiegania i leczenia zmian fizjologicznych i zaburzeń równowagi żywieniowej.

Drip Mix

Mikroelementy schelatowane EDTA

Czytaj więcej

Magnecal to nawóz na bazie wapnia i magnezu skompleksowany z organiczną cząsteczką ligniny, dolną do penetracji przez naskórek liścia.

Magnecal

WAPŃ I MAGNEZ

Czytaj więcej

CALCIUM C to płynny nawóz na bazie wapnia, który pomaga zredukować choroby roślin

Calcium C

WAPŃ

Czytaj więcej

Bor to płynny nawóz zawierający bor skompleksowany z etanoloaminą specyficzną w profilaktyce i leczeniu niedoborów boru.

Borium

Wysoka zawartość boru

Czytaj więcej