Fertichem - Radzanów 53B 26-807

e-mail: biuro@fertichem.pl, tel: 533-777-246

TAMAÑO to naturalny stymulator do stosowania w celu zwiększenia i ujednolicenia wielkości owoców. Produkt ten jest mieszaniną składników organicznych i dostarcza roślinom kombinacji naturalnych elementów hormonalnych, takich jak auksyny, cytokininy i gibereliny. Auksyny i gibereliny działają synergistycznie stymulując namnażanie i wydłużanie komórek,

a w konsekwencji wzrost pąków i owoców. Cytokininy, w synergii z auksynami, powodują podziały komórkowe i umożliwiają szybki wzrost organów roślinnych. Produkt jest wzbogacony o aminokwasy, witaminy, betainy, które są przydatne w walce ze stresem oksydacyjnym i do odżywiania komórek. TAMAÑO jest szczególnie polecany dla upraw sadowniczych i warzywniczych.

 

NUTRIEL R 20.20.20 zapewnia większą zawartość składników mineralnych oraz wzmacnia i przyspiesza mechanizmy działania TAMAÑO.

 

 

SPOSÓB STOSOWANIA I DAWKOWANIE TAMAÑO I NUTRIEL R 20-20-20+TE:

 

TAMAÑO:

1-3 aplikacje dolistne po zawiązaniu owoców w dawce 200-300 ml / 100 L wody. 

NUTRIEL F 20-20-20+TE:

2-3 aplikacje dolistne w dawce 200-250g / 100l wody

NAJLEPSZY SPOSÓB NA ZWIĘKSZENIE MASY I WIELKOŚCI OWOCÓW

+

BIOFERT jest promotorem wzrostu roślin i dzięki zawartości kwasów humusowych, witamin, mikroelementów, polisacharydów, aminokwasów i białek ma zrównoważone działanie na wszystkie procesy fizjologiczne zachodzące na etapie sadzenia, zawiązywania owoców i dojrzewania. Mieszanka aktywnych składników rewitalizuje i poprawia strukturę ryzosfery, wspierając wzrost korzeni i retencję wody, umożliwiając większą dostępność wody wokół włośników korzeniowych, poprawiając w ten sposób równowagę wegetatywno-produkcyjną roślin, uzyskując bardziej obfite i wcześniejsze zbiory.

 

ASSIMILAto roztwór biopromujący o działaniu antystresowym, składający się z aminokwasów o wysokiej zawartości, które umożliwiają przezwyciężenie przestojów wegetacyjnych spowodowanych negatywnymi czynnikami klimatycznymi. Stymuluje wzrost roślin i jest nośnikiem produktów do aplikacji dolistnej, poprawiając skuteczność zabiegów dolistnych. Zaleca się stosowanie go w najważniejszych fazach fenologicznych, takich jak: pączkowanie, wzrost, zawiązywanie kwiatów przed i po kwitnieniu oraz w fazach rozwoju owoców. ASSIMILA jest szczególnie skuteczna w przypadku stosowania podczas przymrozków, zamierania korzeni, odchwaszczania, gradobicia lub na glebach trudnych, np. o wysokim zasoleniu, gdyż szybko pokonuje fazy zahamowania rozwoju.

 

SPOSÓB STOSOWANIA I DAWKOWANIE

 

BIOFERTAplikacja fertygacyjna w dawce 15-20 L / ha;

 

ASSIMILA2-4 aplikacje dolistne w ciągu całego cyklu, a w szczególności w czasie stresu klimatycznego w dawce 200-300 ml / 100L wody

NAJLEPSZY SPOSÓB NA 

STRES KLIMATYCZNY 

+

PEGO jest stymulatorem zawiązywania owoców, który drastycznie ogranicza przedwczesne opadanie owoców. Preparat ten oparty jest na fito-składnikach, takich jak wodorosty Ascophyllum nodosum w połączeniu z niezbędnymi aminokwasami i elementami mineralnymi, takimi jak wapń, bor i cynk. Wszystkie surowce organiczne i mineralne zostały przebadane w celu umożliwienia stymulacji procesów kwitnienia i zawiązywania owoców. Innym ważnym składnikiem jest propolis, który oprócz tego, że spełnia ważną rolę przyciągania owadów zapylających (pszczół i trzmieli), posiada również wiele właściwości odżywczych, które zostały empirycznie udowodnione w medycynie i agronomii. To sprawia, że PEGO jest produktem niezbędnym do stosowania w głównych fazach fenologicznych w celu uzyskania prawidłowej i obfitej produkcji. PEGO ma funkcje antybakteryjne, bakteriostatyczne, antygrzybiczne, antyoksydacyjne, lecznicze, immunoregulacyjne i detoksykacyjne.

 

BORIUM dostarcza większej ilości frakcji mineralnych oraz wzmacnia i przyspiesza mechanizmy działania PEGO.

 

SPOSÓB STOSOWANIA I DAWKOWANIE PEGO + BORIUM:

2-3 opryski dolistne przed i w czasie kwitnienia aż do zawiązania owoców w dawce Pego 200-250 ml / 100L wody + Borium 100/150 ml / 100L wody.

NAJLEPSZY SPOSÓB NA KWITNIENIE I ZAWIĄZYWANIE OWOCÓW 

+

ERETT jest nawozem organiczno-mineralnym, który zwiększa oddychanie komórkowe i enzymatyczną hydrolizę celulozy. Produkt ten umożliwia naturalne powstawanie gazu etylenowego, hormonu dojrzałości, potocznie zwanego hormonem starości, który rozprzestrzenia się w tkankach owoców i stymuluje ich dojrzewanie. ERETT jest zalecany do stosowania w fazach rozwoju i dojrzewania owoców, ponieważ zwiększa poziom cukru i wpływa korzystnie na zbiory, wielkość owoców, ich wagę i kolor.


 

KAPPA 30 jest nawozem płynnym o wysokiej zawartości potasu, przeznaczonym do wspomagania roślin w procesie fotosyntezy oraz w syntezie cukrów i białek. KAPPA 30 stosowana w fazie owocowania i w końcowych fazach cyklu wegetacyjnego poprawia wybarwienie, wielkość i dojrzewanie owoców, a także przyczynia się do zachowania ich dobrej jakości po zbiorze.


 

Dawkowanie i sposób użycia: Erret 400ml na 100l wody + Kappa 30 300ml na 100l wody. Zalecane dwa zabiegi, 10 i 5 dni przed zbiorem

NAJLEPSZY SPOSÓB NA WYBARWIANIE OWOCÓW NAWET W NIEKORZYSTNYCH WARUNKACH

+

PRODUKCJA ZDROWEJ ŻYWNOŚCI BEZ POZOSTAŁOŚCI

NISKI WPŁYW NA ŚRODOWISKO

W TROSCE O ZDROWIE I NATURE

W TROSCE O NATURE

OCHRONA I ROZWÓJ UPRAW

POZNAJ NASZE PRODUKTY

Sprawdź nas na facebooku

SKLEP ONLINE

Najlepsze połączenia