Fertichem - Radzanów 53B 26-807

e-mail: biuro@fertichem.pl, tel: 533-777-246

ZMAKSYMALIZUJ WZROST SWOICH UPRAW

NISKI WPŁYW NA ŚRODOWISKO

W TROSCE O ZDROWIE I NATURE

OCHRONA I ROZWÓJ UPRAW

SZANUJĄC PRZYRODĘ I ZDROWIE CZŁOWIEKA

POZNAJ NASZE PRODUKTY

Sprawdź nas na facebooku

Fertichem

Wspólny cel, wspólna pasja          -

 

Nawozy organiczne produkowane są z substancji organicznych lub ich mieszanin. Fertichem — sklep z nawozami proponuje najwyższej jakości produkty od włoskiego producenta, które dają gwarancję lepszych plonów. Możesz je stosować jako nawóz organiczny do warzyw, kwiatów czy owoców. Wspomogą każdą roślinę, dzięki czemu nie musisz kupować kilku produktów. Sprawdź, dlaczego warto wybrać organiczny nawóz ogrodowy z naszego sklepu.

Nawozy organiczne do roślin — dobro natury dla Twoich upraw

Jesteśmy dystrybutorem produktów włoskiego producenta, które mają niski wpływ na degradację środowiska. Seria nawozów organicznych do roślin KEL wpisuje się również w ten nurt. Produkty te otrzymywane są z przerobu substancji roślinnych. Dzięki czemu wiesz, że stosujesz nawóz przyjazny dla środowiska i który pozwoli Ci wytwarzać zdrową żywność bez pozostałości. Odżywka do gleby jest bogata w szlachetne białka i aminokwasy, które są niezbędne dla prawidłowego rozwoju roślin. Składniki te są szybko przyswajane przez rośliny za pomocą liści oraz korzeni. Masz więc pewność, że zastosowana odżywka do gleby organiczna dobrze się wchłonie, a przez to będzie skuteczna. 

Odżywka do gleby — jak działa?

Odżywka do gleby z ekstraktami roślinnymi wpływa korzystnie na uprawy. To substancja, która jest nie tylko dobrze przyswajana, ale też zawiera wysoką zawartość potasu. Wpływa to na wzrost zawartości cukru w owocach, ich bardziej jednolity i lśniący kolor oraz naturalny i jednolity rozmiar. Obecność azotu organicznego zwiększa natomiast wegetatywny rozwój upraw. Sprawia również, że produkt jest szczególnie wskazany do przywrócenia równowagi mikrobiologicznej gleb zasolonych i ubogich w materię organiczną.

Fertichem proponuje również inne produkty takie jak:

Zapraszamy do kontaktu!

 

Kel przywraca równowagę mikrobiologiczną gleb zasolonych i ubogich w materię organiczną dzięki zawartym w nim szlachetnym białkom i aminokwasom egzogennym

KEL

ODŻYWKA DO GLEBY Z EKSTRAKTAMI ROŚLINNYMI

Czytaj więcej