Fertichem - Radzanów 53B 26-807

e-mail: biuro@fertichem.pl, tel: 533-777-246

ZMAKSYMALIZYUJ WZROST SWOICH UPRAW

NISKI WPŁYW NA ŚRODOWISKO

W TROSCE O ZDROWIE I NATURE

OCHRONA I ROZWÓJ UPRAW

SZANUJĄC PRZYRODĘ I ZDROWIE CZŁOWIEKA

DBAMY O ZDROWIE TWOJE I NASZYCH DZIECI

Sprawdź nas na facebooku

Fertichem

Wspólny cel, wspólna pasja          -

 

W Fertichem znajdziesz nawóz azotowy oraz potasowy w płynie od włoskiego producenta. Są one tworzone z wysokiej jakości i czystości surowców. Dzięki temu wiesz, że używasz produktów, które mają bardzo niski wpływ na degradację środowiska. Stosując nawozy płynne z naszego sklepu, możesz produkować zdrową żywność bez pozostałości. Wybierz Fertichem i stosuj najwyższej jakości nawozy płynne do roślin.

Płynny nawóz potasowy — jak działa?

KAPPA 30 to płynny nawóz potasowy z wysoką zawartością tego pierwiastka. Jego działanie polega na wspomaganiu roślin w procesie fotosyntezy oraz syntezie cukrów i białek. Zastosuj nawóz potasowy z naszej oferty i spraw, by Twoje rośliny były bardziej wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne oraz ograniczoną dostępność wody. Dzięki temu zmienna pogoda nie sprawi, że stracisz połowę plonów. Naturalny nawóz potasowy zwiększa też kwitnienie, poprawia smak, kolor i trwałość owoców po zbiorach. Wspiera więc rośliny nie tylko podczas wzrostu, ale również zwiększa wytrzymałość plonów. Dzięki temu masz pewność, że Twoje owoce lub warzywa będą najwyższej jakości również po zbiorze.

Mineralny nawóz azotowy — wsparcie rozwoju roślin

AZ 30 to mineralny nawóz azotowy, który służy do aktywacji rozwoju wegetatywnego roślin. Jest roztworem nawozu mineralnego o wysokie zawartości azotu w trzech postaciach: azotanowej, amonowej i amidowej. Nawóz płynny azotowy powinien być stosowany od przebudzenia wegetatywnego do rozpoczęcia dojrzewania. Zaleca się również stosowanie go w sytuacjach pokryzysowych oraz w okresach niekorzystnych klimatycznie. Nawóz azotowy do roślin stosuj również, by przezwyciężyć fazy bloków wzrostu spowodowanego przez stres środowiskowy. 

Nasz sklep z nawozami w ofercie ma również:

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

 

Kappa 30 to nawóz potasowy, który poprawia kolor, wielkość, trwałość i fazę dojrzewania.

Kappa 30

NAWÓZ POTASOWY

Czytaj więcej

AZ 30 to nawóz azotowy, który stymuluje ogólny rozwój roślin, tworzenie liści i łodyg.

Az 30

NAWÓZ AZOTOWY

Czytaj więcej