Fertichem - Radzanów 53B 26-807

e-mail: biuro@fertichem.pl, tel: 533-777-246

ZMAKSYMALIZUJ WZROST SWOICH UPRAW

NISKI WPŁYW NA ŚRODOWISKO

W TROSCE O NATURE

OCHRONA I ROZWÓJ UPRAW

SZANUJĄC PRZYRODĘ I ZDROWIE CZŁOWIEKA

POZNAJ NASZE PRODUKTY

Sprawdź nas na facebooku

Sprawdź nas na facebooku

Fertichem

Wspólny cel, wspólna pasja          -

FIRMA FERTCHEM TO DYSTRYBUTOR WŁOSKICH 

NAWOZÓW MINERALNYCH I NAWOZÓW ORGANICZNYCH

 

Lata doświadczenia w branży ogrodniczej, dzięki możliwości bezpośredniemu doradztwu w produkcji płodów rolnych, mogliśmy poznać problemy, z jakimi borykają się producenci warzyw i owoców. Spośród wielu produktów na rynku, Włoskie biostymulatory i stymulatory wzrostu markowane są na świecie jako jedne z najlepszych, dlatego postanowiliśmy wybrać naszym zdaniem te najlepsze związane z innowacyjnością produkcji o niskim wpływie na środowisko. Wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych, problemy związane ze zmniejszeniem żyzności i zasobności gleby w naturalną florę, dlatego znaleźliśmy, możliwe najlepsze rozwiązanie, aby stanąć naprzeciw wymaganiom, pomiędzy biostymulacją, biopromowaniem wzrostu roślin a chemią organiczną i nawozową. Produkty firmy „Tecnobell SRL” idealnie sprostają wymaganiom, przed jakimi muszą stanąć rolnicy w produkcji owoców i warzyw w najbliższych latach. Produkty firmy „Tecnobell SRL” pozwalają na wzrost roślin w każdych warunkach atmosferycznych oraz glebowych zapewniając odpowiedni dobór składników, tak, aby zapewnić najpotrzebniejsze składniki w trakcie wzrostu owoców i warzyw oraz zbóż i innych produkcji.

 

Tecnobell s.r.l - to włoska firma specjalizująca się w produkcji , rozpuszczalnych w wodzie nawozów , biostymulatorów, induktorów odporności , składników pokarmowych dla roślin oraz kombinacji mezo i mikroelementów do stosowania w rolnictwie, ogrodnictwie, oraz w sektorze roślin ozdobnych. Tecnobell ma na celu poprawę jakości i ilości produkcji rolniczej poprzez oddziaływanie na stymulację procesów fizjologicznych związanych ze wzrostem i rozwojem roślin.

Produkty Tecnobell dostarczają uprawom niezbędnych składników odżywczych i poprawiają zdolność roślin do zapobiegania stresom abiotycznym.

Laboratorium firmy wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt do badań, analiz, kontroli i rozwoju.

 

Tecnobell specjalizuje się w tworzeniu produktów o niskim wpływie na środowisko. Najbardziej innowacyjne narzędzia laboratoryjne, wysoki poziom czystości surowców mineralnych i roślinnych, wszystko to połączone z nabytą wiedzą, dają życie specjalnym produktom, które stają się precyzyjnym narzędziem w rękach osób, które pragną znaleźć odpowiednią równowagę pomiędzy bogatą, wysokiej jakości produkcją oraz przyjaznym środowisku rozwojem, który musi radzić sobie z rosnącym światowym zapotrzebowaniem na żywność.