O nas

O nas

Jesteśmy dystrybutorem włoskich nawozów mineralnych i nawozów organicznych

Poznaj Fertichem

Lata doświadczenia w branży ogrodniczej, dzięki możliwości bezpośredniemu doradztwu w produkcji płodów rolnych, mogliśmy poznać problemy, z jakimi borykają się producenci warzyw i owoców.

Spośród wielu produktów na rynku, włoskie biostymulatory i stymulatory wzrostu markowane są na świecie jako jedne z najlepszych, dlatego postanowiliśmy wybrać naszym zdaniem te najlepsze związane z innowacyjnością produkcji o niskim wpływie na środowisko. Wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych, problemy związane ze zmniejszeniem żyzności i zasobności gleby w naturalną florę, dlatego znaleźliśmy, możliwe najlepsze rozwiązanie, aby stanąć naprzeciw wymaganiom, pomiędzy biostymulacją, biopromowaniem wzrostu roślin a chemią organiczną i nawozową.

Produkty firmy „Tecnobell SRL” idealnie sprostają wymaganiom, przed jakimi muszą stanąć rolnicy w produkcji owoców i warzyw w najbliższych latach.

Produkty firmy „Tecnobell SRL” pozwalają na wzrost roślin w każdych warunkach atmosferycznych oraz glebowych zapewniając odpowiedni dobór składników, tak, aby zapewnić najpotrzebniejsze składniki w trakcie wzrostu owoców i warzyw oraz zbóż i innych produkcji.

Fertichem - dystrybutor środków ochrony roślin Tecnobell
Naszym celem jest poprawienie jakości i ilości produkcji rolniczej

Marka Tecnobell

Tecnobell s.r.l to włoska firma specjalizująca się w produkcji, rozpuszczalnych w wodzie nawozów, biostymulatorów, induktorów odporności, składników pokarmowych dla roślin oraz kombinacji mezo i mikroelementów do stosowania w rolnictwie, ogrodnictwie, oraz w sektorze roślin ozdobnych. Tecnobell ma na celu poprawę jakości i ilości produkcji rolniczej poprzez oddziaływanie na stymulację procesów fizjologicznych związanych ze wzrostem i rozwojem roślin.

Produkty Tecnobell dostarczają uprawom niezbędnych składników odżywczych i poprawiają zdolność roślin do zapobiegania stresom abiotycznym. Laboratorium firmy wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt do badań, analiz, kontroli i rozwoju.

Tecnobell specjalizuje się w tworzeniu produktów o niskim wpływie na środowisko.

Najbardziej innowacyjne narzędzia laboratoryjne, wysoki poziom czystości surowców mineralnych i roślinnych, wszystko to połączone z nabytą wiedzą, dają życie specjalnym produktom, które stają się precyzyjnym narzędziem w rękach osób, które pragną znaleźć odpowiednią równowagę pomiędzy bogatą, wysokiej jakości produkcją oraz przyjaznym środowisku rozwojem, który musi radzić sobie z rosnącym światowym zapotrzebowaniem na żywność.

Co mamy do zaoferowania?

Nasze bestsellery