Revivo

Nowa Era Rewitalizacji Gleb

Teraz w Ofercie Fertichem

Rewolucyjny Nawóz Organiczno-Mineralny NP 4-6,5 z Cynkiem. Przełom w Regeneracji Gleb – Poznaj Revivo

FERTICHEM z dumą prezentuje Revivo – specjalistyczny nawóz organiczno-mineralny, zaprojektowany do ożywienia i rewitalizacji zmęczonych gleb. Nasz nowy produkt, Revivo, to odpowiedź na potrzeby rolników i ogrodników poszukujących skutecznych metod na poprawę jakości gleby i wzrost efektywności upraw.

Rewitalizacja i Odbudowa Gleby z Revivo

Revivo to nie tylko nawóz, ale kompleksowe rozwiązanie dla gleb, które straciły swoją płodność przez intensywne użytkowanie. Jego zaawansowana formuła, zawierająca organiczne ekstrakty roślinne i ważne składniki odżywcze, aktywuje życie mikrobiologiczne w glebie, co przekłada się na lepszą mineralizację i dostępność składników odżywczych dla roślin.

Główne Zalety Revivo:

 • Ożywienie Mikroflory Gleby: Revivo stymuluje aktywność mikrobiologiczną, przywracając naturalną równowagę i płodność gleby.
 • Wspieranie Ukorzeniania Sadzonek: Specyficzne aminokwasy i cynk w formule nawozu sprzyjają tworzeniu nowych korzeni i wzmocnieniu istniejących.
 • Poprawa Absorpcji Składników Odżywczych: Dzięki Revivo rośliny lepiej przyswajają azot, fosfor i inne kluczowe składniki odżywcze.

Skład i Zastosowanie Revivo:

Revivo zawiera azot organiczny i amonowy, węgiel organiczny, pięciotlenek fosforu i chelatowany EDTA cynk. Dostępny w opakowaniach 5 L i 20 L, ten płynny nawóz jest prosty w stosowaniu zarówno dla dużych upraw, jak i mniejszych.

 

Dawkowanie: tylko 2 zabiegi w sezonie

 1. Na początku i w połowie wegetacji (fertygacja)
 2. Przed wysadzeniem (oprysk gleby) oraz koniec wegetacji/po zezonie (oprysk gleby)
  • Nawożenie korzeniowe przez fertygacje – 20L – 40L na hektar
  • Oprysk gleby 20-40 L na hektar (1000-5000 L wody /ha)
  • Podlewanie sadzonek – 250ml na 100 L wody.
Sposób stosowaniaRoślinyStosowanieDawkowanie
Kropelkowe/FertygacjaOwoce i Warzywa Ogrodnictwo
Kwiaty
2 zastosowania w sezonie40 l/ha

Wybierz Revivo – Twój Partner w Ochronie Gleby

Odwiedź nasz sklep online www.sklep.fertichem.pl, aby dowiedzieć się więcej o Revivo i innych produktach w naszej ofercie. Z Fertichem, Twoje gospodarstwo wejdzie w nową erę zdrowych i wydajnych upraw.