Bestsellery

Bestsellery

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Algael

Innowacyjne Specjalności

Algi brunatne z drożdżami

Algael, płynny nawóz organiczny na bazie alg brunatnych i wyciągu z drożdży, wzbogacony o auksyny, gibereliny, kwas alginowy, betainy, aminokwasy, witaminy, naturalne antyoksydanty i minerały, efektywnie wspiera wzrost roślin. Zawarta w nim laminaryna znacząco wzmacnia ich układ odpornościowy, co czyni Algael idealnym wyborem dla zwiększenia wytrzymałości roślin w różnorodnych warunkach uprawowych.

Czytaj więcej

AZ 30

Nawóz Mineralny

Płynny Nawóz Azotowy w Trzech Formach

AZ 30, wysoko skoncentrowany mineralny nawóz azotowy, jest kluczowym elementem aktywizującym rozwój wegetatywny roślin. Jego unikalna formuła zawiera azot w trzech postaciach – azotanowej, amonowej i amidowej, co zapewnia roślinom wszechstronne wsparcie w procesie wzrostu. Idealny dla intensywnych upraw rolniczych wymagających efektywnego dopingu azotowego.

Czytaj więcej

Biofert

Innowacyjne Specjalności

Wyciąg z drożdzy z dodatkiem alg.

Biofert, azotowy nawóz organiczno-mineralny na bazie płynnego ekstraktu z drożdży, alg i mikroelementów EDTA, który stymuluje naturalny proces wzrostu roślin, zwiększając ich fizjologiczne rezerwy biochemiczne, w tym akumulację witamin i hormonów. Skutecznie wspiera rośliny na każdym etapie wzrostu, poprawia tolerancję na stres wodny, termiczny i solny, a także przyczynia się do lepszego wzrostu masy korzeniowej i obfitszego plonu.

Czytaj więcej

Nutriel F

Nawóz Mineralny

Nutriel F

Seria Nutriel F to zaawansowane nawozy dolistne, wzbogacone o schelatowane mikroelementy. Te nawozy są szybko przyswajalne przez rośliny, co zapewnia efektywną i ekonomiczną pielęgnację upraw. Nutriel F charakteryzuje się niskim dawkowaniem, dzięki wykorzystaniu surowców o najwyższej czystości, co sprawia, że są to skuteczne produkty do wspierania zdrowego wzrostu roślin.

Czytaj więcej