Mikro i mezo składniki

Mikro i mezo składniki

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Borium

Mikroelementy

Nawóz Borowy z Etanoloaminą

Borium, zawierający wysoką zawartość boru i etanoloaminę, jest szybko wchłanianym nawozem, który efektywnie eliminuje niedobory boru, wspierając płodność kwiatów i poprawiając rozkład cukrów w roślinach, co bezpośrednio przekłada się na wyższą jakość i lepszy smak plonów.

Czytaj więcej

Calcium C

Mikroelementy

Płynny Nawóz na Bazie Wapnia

Calcium C to płynny nawóz na bazie wapnia, który pomaga zredukować choroby roślin. Zapobiega i leczy fizjopatię roślin takie jak sucha zgnilizna, wysychające liście lub pękające owoce. Wszystkie wymienione objawy mogą być spowodowane niedoborem wapnia. Dzięki płynnemu nawozowi na bazie wapnia uzupełnisz jego braki.

Czytaj więcej

Drip Mix

Mikroelementy

Stała Mieszanka Mikroelementów Schelatowanych EDTA

Drip Mix to solidna kombinacja mikroelementów schelatowanych z EDTA, która wspomaga nawożenie roślin różnymi mikroskładnikami. Zapobiega i leczy zmiany fizjologiczne i brak równowagi żywieniowej, które objawiają się żółknięciem i wysuszaniem liści czy zmianą w kwitnieniu i owocowaniu.

Czytaj więcej

Magnecal

Mikroelementy

Wapń i Magnez (LSA)

Nawóz ten jest bogaty w wapń i magnez, kluczowe składniki odżywcze dla roślin. Zawiera lignosulfonian amonu (LSA), który ułatwia przenikanie tych pierwiastków przez naskórek liścia, zapewniając ich efektywne dostarczenie do tkanek roślinnych. Dzięki temu, wapń i magnez są szybko i łatwo dostępne dla roślin, co przekłada się na ich lepszy rozwój i zdrowie.

Czytaj więcej