Tag: <span>potas</span>

Tag: potas

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Erett

Innowacyjne Specjalności

Promotor dojrzerwania oraz wybarwiania owoców

Erett stymuluje proces oddychania komórkowego i działa na dojrzewanie, podnosząc cukry, zwiększając rozmiar owoców i poprawiając ich kolor, sprawia, że roślina zwiększa produkcje etylenu, hormonu odpowiedzialnego za dojrzewanie. Erett stymuluje proces oddychania a duża zawartość aminokwasów i witamin sprawia, że owoc dobrze się przechowuje.

Czytaj więcej

Kappa 30

Nawóz Mineralny

Płynny Wysokopotasowy Nawóz Mineralny

Kappa 30 to wysoce skoncentrowany płynny nawóz potasowy, który odgrywa kluczową rolę w procesie fotosyntezy oraz syntezie cukrów i białek w roślinach. Z jego wysoką zawartością potasu, Kappa 30 skutecznie poprawia smak, kolor i trwałość owoców, zapewniając wyższą jakość plonów. Ten nawóz potasowy nie tylko wspiera rośliny w trakcie ich wzrostu, ale także zwiększa wytrzymałość owoców po zbiorze.

Czytaj więcej

Kel

Nawóz Organiczny

Materia organiczna z aminokwasami azotem i potasem.

Kel, dzięki bogatej kompozycji szlachetnych białek, egzogennych aminokwasów i materii organicznej, znacząco wpływa na jakość upraw. Jego zastosowanie przyczynia się do zwiększenia zawartości cukru w owocach, poprawia ich jednolity i lśniący kolor oraz wspiera osiąganie naturalnego i jednolitego rozmiaru. Ponadto zawarty w nim azot organiczny aktywnie wspiera wegetatywny rozwój upraw, przyczyniając się do lepszego wzrostu i kondycji roślin.

Czytaj więcej