Tag: <span>wapń</span>

Tag: wapń

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Calcium C

Mikroelementy

Płynny Nawóz na Bazie Wapnia

Calcium C to płynny nawóz na bazie wapnia, który pomaga zredukować choroby roślin. Zapobiega i leczy fizjopatię roślin takie jak sucha zgnilizna, wysychające liście lub pękające owoce. Wszystkie wymienione objawy mogą być spowodowane niedoborem wapnia. Dzięki płynnemu nawozowi na bazie wapnia uzupełnisz jego braki.

Czytaj więcej

Magnecal

Mikroelementy

Wapń i Magnez (LSA)

Nawóz ten jest bogaty w wapń i magnez, kluczowe składniki odżywcze dla roślin. Zawiera lignosulfonian amonu (LSA), który ułatwia przenikanie tych pierwiastków przez naskórek liścia, zapewniając ich efektywne dostarczenie do tkanek roślinnych. Dzięki temu, wapń i magnez są szybko i łatwo dostępne dla roślin, co przekłada się na ich lepszy rozwój i zdrowie.

Czytaj więcej

Pego

Innowacyjne Specjalności

Promotor kwitnienia i zawiązywania owoców.

Pego to innowacyjny promotor kwitnienia i zawiązywania owoców, wzbogacony o składniki organiczne i mineralne, które zwiększają ilość i jakość zbiorów. Zawiera prolinę i propolis, co stymuluje zapylanie i wspiera zawiązywanie owoców, jednocześnie zmniejszając opadanie owoców. Pego efektywnie zwiększa produkcję, przyciągając owady zapylające i poprawiając efektywność zbiorów.

Czytaj więcej